Hakkımızda

Her bebek melektir ve rüyalarda gezerler…

Astral Baby Hakkında

Astral Baby, bebeklerin uyuduğu zamanlardaki yüzlerindeki masum ve sevimli gülümsemenin, rüyalarında tüm evreni geziyor olduklarının masum inancı ile oluştu.

Biz, annelerin yaşamı özel kılan en değerli varlığı için, doğumundan itibaren süre gelen zamanda da bebeğine eşlik edebilecek, onu kucaklayacak, sevgi ile sarılacağı ve dünyaya alışma sürecinde yaşayacağı küçük sıkıntıları atlatmasına yardımcı olacağı; %100 doğal ve birçoğu el yapımı olan ürünleri paketlerine özenle ve kocaman sevgimiz ile sığdırarak tüm anne ve anne adaylarına güvenle tercih edebilir hale getirdik.

Misyonumuz & Vizyonumuz

Astral Baby, ürünlerinin tek tek seçilmesinden, tasarlanmasından başlayıp son kullanıcıya ulaştığı ana kadar her aşamada özen ve titizlikle çalışarak kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

Tüm bebek ihtiyaçlarını öncelikle sağlık, kalite ve şık tasarımlar ile karşılamayı hedefleyen Astral Baby, gerek Türkiye gerekse yurt dışında her geçen gün en iyi ürün, en iyi hizmet ve mutlu müşteri felsefesi ile büyümeyi amaçlamaktadır.